Menu
Your Cart

OTDR Launch Cable SC/APC - SC/APC

OTDR Launch Cable SC/APC - SC/APC
OTDR Launch Cable SC/APC - SC/APC
Out of Stock
OTDR Launch Cable SC/APC - SC/APC
OTDR Launch Cable SC/APC - SC/APC
OTDR Launch Cable SC/APC - SC/APC
  • Stock: Out of Stock
  • Product code: 48923
  • MPN:
Samples sold 1
Product Views: 7085
255.30лв.
Ex Tax: 212.75лв.
на 12 вноски по 25.13 лв.

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:

Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 100 до 30000 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!

Виж схемите, които предлагаме
Добави в количката
Заяви и купи сега
Откажи

Launch Fiber 1000m

Connectors: SC/APC -  SC/APC

Length: 1000m

Fiber type: Single mode G.652D

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha