Menu
Your Cart

Media Converters, SFP

Media Converters, SFP
Media Converters, SFP
Brand: Xcom Product code: 651
10/100/1000M Media converter 1 fiber SFP, SM - 651 - Media Converters, SFP..
37.74лв.
Ex Tax:31.45лв.
Product code: 65100
10/100/1000M Media converter 1 fiber SFP, SM - 65100 - Media Converters, SFP..
43.20лв.
Ex Tax:36.00лв.
Product code: 596
10/100/1000M Media converter 2 fiber, SM - 596 - Media Converters, SFP..
75.48лв.
Ex Tax:62.90лв.
Product code: 650
10/100M Media converter 1 fiber SFP, SM - 650 - Media Converters, SFP..
75.62лв.
Ex Tax:63.02лв.
10/100M Media converter 2 fibers, SM
Out of Stock
Product code: 95
10/100M Media converter 2 fibers, SM - 95 - Media Converters, SFP..
24.42лв.
Ex Tax:20.35лв.
FO media converter 4x 10/100 LAN FO media converter 4x 10/100 LAN
New Out of Stock
Product code: 1004F-FX
..
0.00лв.
Ex Tax:0.00лв.
Product code: 10473
MC 10/100 SM ,20km 1310nm + LFP - 473-AA - Media Converters, SFP..
30.44лв.
Ex Tax:25.36лв.
Product code: 20473
1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - едно влакно, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/Rx1550nm, (Tx1550nm/Rx1310nm). Чипсет 113C, с включен адаптер в комплекта. Гаранция - 1 година. Техническа спецификация..
30.44лв.
Ex Tax:25.36лв.
Product code: 129
Media converter chasis - 129 - Media Converters, SFP..
174.00лв.
Ex Tax:145.00лв.
Brand: MikroTik Product code: 66374
Direct attach cable that supports not only SFP 1G and SFP+ 10G, but also the 25G SFP28 standard!Product code XS+DA0001Cable length 1mData Rate 1G / 10G / 25G..
85.70лв.
Ex Tax:71.42лв.
Showing 1 to 12 of 18 (2 Pages)